>

четвер, 27 вересня 2018 р.


Гарний початок доброї справи
Благодійництво є досить популярним у наші дні. А конструктивна і злагоджена співпраця між громадою та громадськими організаціями здатна не тільки сприяти отриманню своєчасної допомоги тим, хто її потребує, підвищенню рівня комфорту, задоволенню культурно-освітніх потреб громадян, але й у цілому вирішувати важливі суспільні завдання та знижувати навантаження на міський бюджет.
Громадська організація «Вознесенське об’єднання «Наше місто» висловлює слова подяки усім небайдужим громадянам, які підтримали ініціативу та долучилися до збору коштів на підтримку благодійного проекту «Народжені перемагати». Головною метою цього проекту є залучення коштів для придбання спеціального автомобіля для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. У рамках реалізації вищезазначеного проекту нашою організацією було проведено благодійний вечір та благодійний аукціон.
За час підготовки до проведення заходу та під час самого благодійного вечора надійшло коштів у сумі 183200,00 грн. На благодійному аукціоні було зібрано 85900,00 грн.  Загальна сума надходжень склала 269100,00 грн. Проте цих коштів ще недостатньо для придбання відповідного транспортного засобу. Ми звертаємося до усіх, хто ще не встиг долучитися до нашого проекту з проханням підтримати людей, який так необхідна мобільність, адже вечір був лише початком цієї доброї справи. Звіт про подальше надходження коштів буде опубліковано на сайті громадської організації «Наше місто».
Громадська організація «Вознесенське об’єднання «Наше місто»
АТ «ОЩАДНИЙ БАНК №10014/0174
р/р  26009300804076, МФО – 326461
КОД – 26233285
І.Алексєєв, голова ГО «Наше місто»


Немає коментарів:

Дописати коментар