>

Про організацію

Вознесенська міська громадська організація «Наше місто» створена 11 квітня 2002 року. Офіційно зареєстрована 25 червня 2002 року. У 2005 році організація тимчасово припинила свою діяльність і відновила лише 4 травня 2012 року вже у новому форматі. Метою діяльності Організації є всебічне сприяння розвитку громад на основі сталої економічної політики, шляхом проведення аналітичних досліджень, захисту прав і свобод, задоволення суспільних економічних і соціальних інтересів громадян та їх об’єднань.

До основних напрямків діяльності організації відносяться такі напрямоки:

- екологічний (акції направлені на захист навколишнього середовища, боротьбу зі змінами клімату, проекти щодо формування культури поводження з твердими побутовими відходами);
- освітній (навчання молоді проектному менеджменту та організації неурядових організацій);
- спортивний (організація спортивних родинних заходів, фестивалів  змагань);
- культурний (організація і проведення благодійних вечорів та музичних фестивалів). 

Із січня 2013 року голова організації був заступником голови громадської ради при міському голові та керував робочою групою з питань екології, захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я, соціального захисту. Також члени організації беруть участь у різноманітних тренінгах, наприклад: тренінговий модуль «Форми і механізми активізації громади», що проводили фундація сприяння громадської активності в м. Херсоні, тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм», який організовували Центр волонтеріату «Добра воля» та ресурсний центр «ГУРТ» у м.Києві, тренінговий модуль «Школа громадської активності», проведений також фундацією сприяння громадській активності в с. Лазурне Херсонської області, навчання «Лідерство та переговори», організовані МГО «Нова генерація» (м. Херсон) та багато інших …
У 2014 році вперше стали учасниками Всеукраїнського форуму «Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад» організованого мережею «Громадські ініціативи України». Були учасниками цього форуму і в 2016 році.
Із часу відновлення організації робота спрямовувалась на соціальні проблеми міста. Проводились фотоквести, організовувались благодійні вечори спільно з іншими громадськими організаціями міста. Гордістю організації є вже реалізовані проекти «Організація інформаційної підтримки проекту створення пунктів збору відпрацьованих хімічних джерел струму», який фінансовано в рамках конкурсу міні-грантів, проведеного МО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії та «Формування громадсько-свідомого активу молодих освітян міста Вознесенська», який фінансовано Херсонською ГО «Фундація сприяння громадянській активності», за підтримки Національного фонду розвитку демократії. Результатом останнього проекту став готовий проект ініціативної групи вчителів, який буде реалізований спільно з міською владою. За результатами проекту нагороджені дипломом за кращу громадську ініціативу Півдня України. 
Протягом 2015 року був реалізований ще один проект, який мав назву "Ефективне використання води власниками присадибних ділянок і мешканцями ОСББ та ЖБК міста Вознесенська", який фінансовано в рамках конкурсу міні-грантів, проведеного МО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії.
У серпні 2015 року розпочали роботу в рамках польсько-українського проекту "Сильні місцеві громади - ключ до успіху реформи місцевого самоврядування". Результатом участі у даному проекті став реалізований проект "Опале листя корисне й потрібне". 
Взимку 2016 року стали координаторами міжнародної ініціативи "Дерева миру" в місті Вознесенську і 9 квітня успішно провели акцію "Сімейні дерева миру".
У травні 2016 року стали співорганізаторами аукціону на благодійній вечірці "У стилі джинс". Зібрані 213 500 гривень було використано на ремонт пологового відділення Вознесенської лікарні.
До 25 річниці незалежності України було проведено міське родинно-спортивне свято, у якому прийняли участь 10 сімей.
У грудні організація пройшла перереєстрацію та підтвердила свій статус неприбутковості. А також, відповідно до нового законодавства, ми змінили формат назви.  Тепер вона звучить: громадська організація "Вознесенське об'єднання "Наше місто".
          У серпні 2017 року провели Кубок міста зі стрітболу.
          Три роки поспіль організація є співорганізатором фестивалю класичної музики «Класична мелодія степу» (2016, 2017, 2018 роки).
          Вдалим був проект під назвою «Народжені перемагати». На благодійному вечері було зібрано 269100 гривень. 
          У 2019 та 2020 роках були співорганізаторами веломарафону "Соколині перегони".


Немає коментарів:

Дописати коментар